Бутел: Три деца претепале малолетник - неговата мајка побарала помош од полицијата

На 06.06.2023 во 18.30 часот во СВР Скопје, Х.Х.(40) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Бутел нејзиниот син бил физички нападнат од тројца малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

08.06.2023 - 17:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега