Брутално секси: Меган Фокс во проѕирно боди снимена низ улиците на Лос Анџелес

Папараците неодамна ја фотографираа на снимање во Лос Анџелес.

Меган Фокс, за која многумина сметаат дека е една од најубавите и најсексапилните жени во Холивуд, неодамна беше уловена од папарацо-фотографи на снимање во Лос Анџелес.

Убавата бринета го покажа својот шарм во урбана, а сепак провокативна комбинација.

 

Најмногу внимание привлече она што Меган го носи под капутот, проѕирно боди со циркони кое ги открива нејзините гради.

14.06.2021 - 15:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега