Брутална секси Никол Шерцингер: Во минијатурно бикини трчаше по плажа а глетката ги распамети сите (ФОТО)

Најпознатата членка на групата"The Pussycat Dolls", Никол Шерцингер, сепак има завидна линија и по четириесеттите години, недостижна за нејзините многу помлади колешки.

Пејачката веќе подолго време ужива во топлите региони со своето момче, кое е седум години помладо, рагбистот Том Еванс, и објавува голи фотографии од плажа скоро секој ден.

Никол сега ги воодушеви своите придружници со низа нови жешки слики во кои трчаше околу плажата во розов костим за капење.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега