Бразилската манекенка покажа како го поминува одморот- со разголени фотки мами воздишки

Бразилската манекенка Изабел Гуларт често ги воодушевува своите фанови а социјалните мрежи.

Позната е како девојка со најдолги нозе во светот на модата, а сега со разголени фотографии покажа како си поминува на одмор во Миконос.

Манекенската објави  видео додека скока на јаже во костим за капење, а нејзините нозе и фигура ги коментираа сите.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#BodyByIza back in

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on Aug 11, 2020 at 7:49am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Outdoor Shower Take 3

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on Jul 20, 2020 at 7:57am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 14:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега