Борко Ристовски со порака: „Среќно момци, МАКЕДОНИЈА ВЕЧНА“

 

Борко Ристовски не е во националниот тим на Светското првенство 2021 во Египет.

Но, тој испрати поддршка за своите колеги од репрезентацијата пред денешниот прв натпревар со Шведска.

„Среќно момци, Македонија вечна“!

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2021 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега