Без вода дел од Центар

ЈП Водовод и Канализација известуваат дека денеска поради реконструкција на водоводна мрежа ф-80 мм на улицата Пролет 11, прекин на водоснабдувањето ќе имаат корисниците од улицата Стив Наумов (Ленинградска) во општина Центар.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 08:30 часот.

28.12.2023 - 09:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега