Апел за помош: Да и помогнеме на Маре Симевска да се излекува

Потребна е донација за Маре Симевска (47) од Пехчево, која е маjка на три деца.
Потребно е да се соберат средства, за понатамошно лекување, а семејството не може да ги покрие сите трошоци.
 
Потребно е итно преместување од една клиника во друга за понатамошен третман на болеста која е со диајгноза:
ДГ:J18.8-друга пневмонија микро организам неозначен
J98.8-други означени респираторни заболувања.
 
Секој Ваш денар во моментот, за нас ке биде од големо значење.
Однапред Ви благодариме за вашата подадена рака, се вели во описот на објавата за донации.
 
26.05.2023 - 23:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега