72-годишен скопјанец нападнал малолетничка

Вчера во 21:00 часот во СВР Скопје, Е.Г.(41) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Драчево нејзината малолетна ќерка била физички нападната од К.С.(72) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

14.06.2024 - 17:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега