38-годишен маж избоде свој соселанец

На 25.05.2023 во 19.50 часот било пријавено дека во с.Ново Село, скопско, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу З.А.(42) и Р.В.(38), двајцата од истото село.

При пресметката Р.В. со остар предмет му нанел повреди на З.А. По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

26.05.2023 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега