32-годишен скопјанец си остана без „сузуки“ - мотоциклот се запалил сред ноќ, сам си го гасел пожарот

На 21.09.2023 во 02.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Димо Хаџи Димов“ во Скопје бил опожарен мотоцикл „сузуки“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на С.М.(32) од Скопје.

Пожарот бил изгаснат од сопственикот, а увид е извршен.   

21.09.2023 - 16:49
Фото: 
Илустрација

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега