Жителите на ова место се плашат: Славко испи солна киселина, Ратко си пукаше во глава, 4 лице се самоубија

Во Босилеград во Србија ситуацијата е алармантна откако за 2 недели 4 лица се самоубија.

Се работи за една жена и три мажи, а приказната го потресе цел регион.

Поранешниот возач Раткокога дознал дека има тумор на мозокот, си пукал во глава.

Енигма е убиството на студен кој си пукал со шиштолот на татко му и се убил.

Работникот Славчо се отрул со солна киселина, а се претпоставува дека се убил поради болеста на сопругата.

Се самоубила иедна жена.

 

 

 

22.09.2018 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега