Жежок танц: Мажите хипнотизирани гледаат, а жените и завидуваат (видео)

На социјалните мрежи кружи видео од девојка која со својот танц ги хипнотизираше сите.

Имено таа тверка, а видеото го погледнаа повеќе од 3 милиони луѓе, а има повече од 35 илјади лајкови.

Погледнете како изгледа тоа, но предупредуваме не е за оние со висок пртисок.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 17:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега