Жестоки критики за Ким Кардашијан: Ова е вознемирувачко за гледање

Најпознатата старлета, Ким Кардашијан, се појави на овогодишното доделување на награди на „American Influencer Awards“, за на својот долгогодишен шминкер со потекло од Црна Гора, да му врачи награда за уметничко достигнување.

Ким се појавила во тесна, црвена “винтич“ Диор тоалета со изрез од страната, но најмногу внимание привлекле нејзините сандали кои очигледно биле многу неудобни.

Проѕирните сандали изгледале како силно да ги притискаат стопалата на славната старлета, а нејзините прсти изгледале како да се борат со широките проѕирни ремени.

„Ја уништи прекрасната тоалета со тие сандали“, „Штикли од илјада долари, а палецот ѝ излегува од сандалите“, „Ова е вознемирувачко за гледање“, се само некои од коментарите на Твитер корисниците

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 19:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега