Жените го обожаваа, а сега не би го препознале - вака изгледа денес Дилан од „Беверли Хилс“

 

Лук Пери, актерот познат пред сѐ по улогата на заводникот Дилан од легендарната тинејџерска серија „Беверли Хилс 2010“, денес слави 51. година, а оние кои не го виделе долго сигурно прилично ќе се изненадат од неговиот сегашен изглед.

Во серијата се појави пред 27 години и експресно стана еден од омилените јунаци.

Годините минуваа, а неговиот имиџ е сега сосема поинаков, но многу жени ќе се согласат дека и сега, во шестата деценија има убавина и шарм на зрел маж.

Luk Peri

 

 

 

12.10.2017 - 12:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа