Жена од Кочани трпела тортура: Ја принудувале да има секс

Триесетина минути по полоќ во Полициската станица Кочани, 30-годишна жена од Кочани пријавила дека во периодот од 01.05.2019 до 14.06.2019 година била принудена на сексуален однос.

МВР информира дека 44-годишниот Б.Ш. од Кочани во неколку наврати ја принудил да имаат сексуални односи.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.06.2019 - 14:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега