Жена од Гостивар паднала од тераса- со тешки повреди пренесена во болница

Триесет и петгодишна жена од Гостивар, вчера паднала од тераса.

„Таа е пренесена во Ургентно одделение во Медицински центар Гостивар каде ѝ биле констатирани тешки телесни повреди“, велат од МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

27.07.2021 - 16:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега