Жена од Аеродром нападната од нејзиниот сосед

Шеесет и осумгодишна жена од Аеродром го пријавила својот сосед дека физички ја нападнал.

„На 19 ноември во 12.06 часот во Полициската станица Аеродром, В.Ј.(68) од Скопје пријавила дека на подрачје на Аеродром, во зградата каде што живеела, била физички нападната од соседот Б.П.(36) од Скопје“, информираа од МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

20.11.2023 - 16:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа