Жена нападната среде бел ден во Скопје

 

Вчера во 13:20 часот во СВР Скопје, 54-годишната П.Б. од Скопје пријавила дека околу 12:10 часот на ул. ,,4-ти Јули’’ била физички нападната од едно лице. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 16:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега