Згодната Дилета како сирена под вода: Италијанската новинарка нуркаше со танга бикини (ФОТО)

Италијанската новинарка Дилета Леота со години важи за една од најсексапилните водителки во Италија, па и пошироко.

Дилета покажа дека ужива во одморот во Италија и објави фотографија во бикини под морето, а на кратко видео на „стори“ таа покажа дека плива во танга бикини под морето и изгледа како вистинска сирена.

 

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Aug 10, 2020 at 3:41am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.08.2020 - 19:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега