Земјотрес во Македонија - жителите во паника

Земјотрес од 2.6 степени според рихтер вечерва беше осетен на 15 км од Битола.

Земјотреот се случил во 19 часот и 26 минути.

17.01.2022 - 19:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега