„Земјо Македонска“ eчеше во соблекувалната на македонските ракометарки по победата над Турција

„Земјо Македонска“ eчеше во соблекувалната на македонската женска репрезентација, откако без поголеми проблеми ја победи Турција. Со оваа и победите над Азербејџан и Исланд во квалификациската група Македонија се избори за пласман во баражот за СП.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2018 - 21:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега