Земал секира и почнал да удира по оваа карпа - по еден месец ѝ го покажал резултатот на мајка му

 

Уверете се и сами зошто овој човек преку ноќ станал интернет сензација во целиот свет. Само ќе кажеме - секоја чест!

Имено овој човек крши едно парче од карпа со обична секира, а потоа од него ќе направи нешто што ќе ве фасцинира.

Погледнете го неверојатното видео:

 

 

 

 

14.09.2017 - 10:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа