Зеколи: Гестот на Грција е понижувачки

Гестот на Грција со Macedonia is GReat е понижувачки. Ова на Твитер денеска го напиша Арсим Зеколи.

- Но поголем проблем е што нашето водство-преговарачи мува не ги лази да дадат оставка или бидат сменети. Со што се дава на знаење до Атина дека што и да покренат, од наша страна ќе има едно 24 часа џав-џав и никаква реакција, напиша тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2019 - 23:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега