Зеќири на Фејсбук: Бидна - многу сме горди

Мухамед Зеќири веднаш по седницата на која беа изгласани уставни измени се огласи на Фејсбук.

U KRY
БИДНА

Горди дел од НАТО и ЕУ !!!
Горди зошто се изборивме за подобра иднина на нашите деца и идните генерации.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 14:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега