Зеќири до Мицкоски: Проѕирни сте со кукавицата Груевски

Пратеникот од редовите на СДСМ, Мухамед Зеќири преку својот Фејсбук се обрати на Христијан Мицкоски.

- Mицковски проѕирни сте и ваквите сценарија од вашиот ментор кукавицата Груевски преку неговите пулени Миле и Спире не ви поминуваат...напиша тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 20:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега