Заталкано зрно од оружје оштети ќерамида во Стајковци

Вчера во 20.30 часот во СВР Скопје, Р.К.(75) од с.Стајковци, Скопско, пријавила дека околу 09.00 часот во нејзиниот имот паднало заталкано зрно од оружје и оштетило ќерамида. 

Се работи на расчистување на случајот.

17.06.2024 - 15:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега