Зарем повторно- оваа фотографија од Доналд и Меланија ги налути сите

Тајкунот и претседател на САД, Доналд трамп уште еднаш покажа дека не е злато сè што сјае.
Се чини дека на првата дама Меланија Трамп, баш и не ѝ цветаат рози. Не е првпат жителите на САД да забележат дека нивниот претседател „ја заборава и остава зад грб“ својата сопруга.
Ова е последната фотографија која ги разлути Американците, кои жестоко го нападнаа на друштвените мрежи.
-„Не е важно дали го сакате или мразите, зарем вака еден џентлмен се однесува кон својата сопруга?“- беше еден од коментарите.
Со гордост се присетувале на поранешниот претседател Барак Обама и неговата сопруга, кои секогаш јавно покажувале колку се почитуваат еден со друг и семејството го ставаат во прв план.

@KaraCalavera @NellSco She will leave after presidency is over, unless she is waiting for him to die. That could take only 10 years or so.


@Brasilmagic @KaraCalavera @NellSco Compare and contrast with this photo—and there are many others on the web that show the same thing. pic.twitter.com/ZbzW02Nnbg

View image on Twitter
 

 

 

21.04.2017 - 17:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа