Зарем ова е истата жена: Еве како Стоја изгледала пред 19 години

 

Кога Стојанка Новаковиќ Стоја ја објавила на својот Инстаграм профил сликата од својот прв албум, нејзините фанови останале без текст, бидејќи пејачката е непрепознатлива.

Сега заштитен знак на Стоја се бујните гради и задник, но таа 1998 кога Стоја ја објавила плочата "Како је мени сада", пејачката била слаба со сосема поразличен изглед, па во нејзе е тешко да се препознае денешната Стоја.

 

 

 

 

13.09.2017 - 14:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа