Заменик-градоначалник бакнуваше малолетничка во уста - неговото правдање уште пошокантно

Заменик Градоначалникот на Бор, Бранко Периќ кој има 60 години, е фатен во голем скандал кога се обелодени фотографија на која бакнува малолетничка.

Периќ веднаш поднел оставка по скандалозните фотографии на социјалните мрежи, а сликите се тргнати иако ги виделе голем број луѓе, па ги споделуваат на Интернет.

- И честитав на добро сработената работа, бил неговиот уште поскандалозен коментар.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега