Загрижена жена трага по својата сестра - исчезна жена од кривопаланечко

 

Вчера во 10:50 часот во Полициската станица Крива Паланка, 55-годишната Ј.Ѓ. од село Кркља, кривопаланечко, пријавила дека на 11.10.2018 година од својот дом во непознат правец се оддалечила нејзината сестра, 48-годишната Н.В. од истото село.

Полицијата презема потребни мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

13.10.2018 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега