Заборавете на пегла: Испеглајте ја омилената кошула со помош на тушот во бањата (видео)

Ако  случајно се најдете во хотел и емате пегла или е расипана, или пак едноставно не сакате да ја користите, треба да знаете дека дури и вашата омилена кошула може да ја испеглате и без неа, на сосема невообичаен начин.

Погледнете го трикот на познатиот Русин, кој дефинитивно ќе ви покаже кој е најоригиналниот и најлесниот начин за да си ја испеглате сами омилената кошула:

 

 

 

14.07.2018 - 11:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега