Забележал како нешто чудно мрда во тревата, а кога се доближил не можел да верува

 

Додека еден човек шетал по полето, слушнал чудни звуци и видел како нешто во тревата се движи. Бил љубопитен, па се доближил да види за што станува збор.

Видел еден куп пилиња, но буквално цел куп.

Го зема телефонот и ја снимил оваа преслатка глетка.

Кога го објавил на Јутјуб видеото станало вирален хит ширум светот.

Погледнете:

 

 

 

23.09.2017 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа