За влакно избегнала смрт: Автомобил налетал на популарната српска пејачка додека снимала спот

Попоуларната пејачка Теа Таировиќ изминативе денови снимала кадри за спот на отворено. Тоа снимање за малку ќе ја чинело живот. Имено, некои од кадрите ги снимала на отворен пат.

Во еден момент толку се опуштила што се обрнувала внимание на автомобилите кои поминуваат, па за малку ќе била удрена од автомобил чиј возач за среќа успеал на време да сврти. За среќа, се добро се завршило.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 09:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега