За сите што бараат работа: Ова се слободните работни места во Македонија

Интернационална компанија која го проширува своето работење
во Македонија преку отварање на Месарници во рамки на голем ланец на маркети

Објавува ОГЛАС за вработување на

МЕСАРИ
(10 РАБОТНИ МЕСТА)

Потребни квалификации:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/mesari/9308

 

ПЕКАБЕСКО АД
АКO САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомеснати производи и трговец на големо со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на своите цели Ви ја нуди слободнава работнa позициja:

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР
со насока термо техника и термо-енергетика
еден (1) извршител

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/mashinski-inzhener/9304

 

Dräxlmaier вработува:

Assistant and Translator (German language)
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/assistant-and-translator–german-language-/9302

Assistant to the Plant Management

http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/assistant-to-the-plant-management/9220

 

Multinational group of companies engaged in the field of logistics and forwarding

Seeking for its subsidiary in Skopje experienced personnel for the
following working position

SALESMEN IN COMMERCIAL DEPARTMENT

The candidates must fulfill the following criteria:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/salesmen-in-commercial-department/9328

SUPERVISOR IN COMMERCIAL DEPARTMENT

The candidates must fulfill the following criteria:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/supervisor-in-commercial-department/9327

 

NETO RESTAURANT LOUNGE BAR
Лиценциран италијански ресторан во Скопје Сити Мол

Објавува ОГЛАС за вработување на

СЛАТКАР/ КА

Потребни квалификации:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/slatkar–ka/9340

 

VENETO RESTAURANT LOUNGE BAR
Лиценциран италијански ресторан во Скопје Сити Мол

Објавува ОГЛАС за вработување на

САЛАТЕРКА

Потребни квалификации:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/salaterka/9341

КУВАР

Потребни квалификации:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/kuvar/9342

European Patent Office вработува:

Scientists and Engineers
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/apliciranje-zadolzhitelno-preku–link-to-apply-/9348

ПОИНТПРО Консалтинг е водечка менаџмент консалтинг компанија со седиште во Скопје, Р. Македонија. Компанијата вклучува две практики: (1) Менаџмент консалтинг и корпоративни финансии, и (2) Инфраструктура и одржлив развој. Повеќе информации се достапни наwww.pointpro.com.mk.

Назив на работното место:

ПОМЛАД КОНСУЛТАНТ – СОРАБОТНИК

Опис на работата:
http://www.vrabotuvanje.com.mk/job-advert/pomlad-konsultant—sorabotnik/9332

07.11.2013 - 18:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега