За нејзиниот изглед сите зборуваат - Рада предизвикала бурни реакции по гостувањето во емисија

Пејачката Радмила Манојловиќ дошла во емисијата кај водителот Огнен Амиџиќ интересно облечена, а по сѐ изгледа заборавила да облече долна облека.

Во емисијата се појавила во исклучително провокативно издание, а некои искоментирале дека потсетува на старлета.

Пејачката е инаку позната по своите смели комбинации, но ниогаш досега не била толку провокативно облечена.

 

 

 

07.12.2017 - 13:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа