За неа велат дека е најубава помеѓу сопругите на фудбалерите, а кога ќе ги погледнете фотките се ќе ви стане јасно

Украинката Виторија Варга многумина ја сметаат за најубава жена на фудбалер насветот, а повеќе од сигурно е дека штом фрлите поглед на нејзините фотографии на социјалните мрежи сигурно ќе се согласите.

Преубавата Викторија е сопруга на познатиот италијански фудбалер Грацијан Пелеа.

Тој е поранешен репрезентативец на Италија , но во 2016 се пресели во Кина.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Where do you wish you were today?...Me somewhere tropical

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga) on Nov 25, 2019 at 3:34am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Man crush everyday #mcm

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga) on Nov 9, 2019 at 7:46am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Color or Black&White ???

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga) on Nov 2, 2019 at 4:48am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2019 - 10:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега