За да стане славен, Русин се забетонирал во када (фото)

Луѓето прават секакви глупости само за да бидат популарни на социјалните мрежи. Така и овој Русин ја добил оваа идеа да се забетонира во када.

Откако ја наполнил кадата, тој влегол во неа и чекал бетонот да се зацврсти.

– Се чувствував како да носам оклоп – рекол Александар Тарасов.

Поради овој експеримент тој се здобил со повреди на градниот кош.

Тој додал дека сопственикот на станот не знаел за неговите планови за бетонирање во кадата.

 

 

 

12.10.2017 - 23:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа