Временска за утре: Ќе ни се погоди ли времето за викендот

Времето утре во Македонија ќе биде променливо облачно со локални врнежи од дожд.

По одделни котлини ќе се задржи магливо и постудено време.

Нови врнежи од дожд и снег на планините се очекуваат во вторник.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2019 - 22:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега