Временска до крајот на месецот: Не чекаат многу пресврти со времето

 

Не чекаат високи температури, но и дожд до крајот на месецот.

Наредните денови не очекуваат дожд и грмежи.

Ова е временската за цел месец, според Accuweather.

 

 

 

 

 

17.04.2018 - 10:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега