Вработете се во кабинетот на Заев - Плата 37.631 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на тројца кандидати во Кабинетот на претседателот на Владата Зоран Заев.

Според огласот, се бара раководител на сектор за следење на спроведување на Програмата на Владата, за нето плата од 37.631 денари.

Втората работна позиција е помлад соработник, со нето плата од 22.020 денари.

Третата работна позиција е помошник раководител на сектор за односи со јавноста и протокол за нето плата од 31.304 денари.

Деталите за огласот погледнете ги ТУКА.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.11.2019 - 10:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега