Вработен во „Паркови и зеленило" претепал пензионер во Скопје

Во 13.30 часот во Полициската станица Центар, 70-годишниот К.Б. пријавил дека истиот ден во 08.40 часот на улица „11-ти Октомври“, во паркот „Жена Борец“, физички бил нападнат од непознато лице кое било облечено во работна униформа на Јавното претпријатие „Паркови и Зеленило“.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

14.09.2018 - 13:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега