Вознемирувачко видео: Србин крвнички претепан среде Подгорица - група момчиња го бркале, па го нападнале

Неколку хулигани брутално претепале беспомошно момче пред еден трговски центар во Подгорица.

Имено, според првичните информации, несреќното момче е Србин, а мотивот за овој свиреп напад не епознат.

На снимката се гледа како момчето прво го бркаат, а потоа го соборуваат на земја, а потоа неколку момчиња го удираат со нозе по телото. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 21:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега