Вознемирувачко видео: Прегазен пешак летна во воздухот - Го оставија на улица

Вознемирувачка снимка се појави од Србија на која возило прегазува пешак кој оди од страна на патот, го остава на улицата и бега.

Несреќата се случила во петокот, но снимките во српските медиуми се појавија сега.

Во несреќата пешакот чиј идентитет е непознат се здобил со тешпки повреди, но како што може да се види на снимката, бил оставен повреден на улица.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 11:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега