ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Крвава тепачка вечерва во скопски Аеродром

Крвава тепачка се случила вечерва во скопски Аеродром кај „Тобако 2“, објави „Макфакс

 Според информациите на „Макфакс“ едно лице во безсознание со возило на Брза помош е однесно во болница.

Од видеото се гледа дека како четири лицаа бегаат од местото со автомобили. Очевидци велат дека слушнале викање и женски глас како бара помош.

 

 

 

 

20.09.2018 - 22:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега