ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Двајца мажи малтретираат девојка во Штип

На социјалните мрежи се појави видео, кое според пишувањата е снимено во Штип, и на кое се гледа како двајца мажи малтретираат девојка.

Иако причините се непознати, од тоа што може да се слушне на видеото, најверојатно таа објавила дека е бремена со еден од нив.

Видеото повлече низа негативни коментари од страна на корисниците на социјалните мрежи.

02.04.2020 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега