Возило на АРМ излета од пат и се преврте - има повредени

Денес околу 15:00 часот кај наплатната рампа Петровец се преврте возило на АРМ, објави Курир.

Како што дознаваат од порталот, еден од војниците кои се превезувале со ова возило е повреден.

Пред само две недели изгоре и еден автобус кој превезуваше војници кон касарната „Илинден“.

 

 

 

14.11.2018 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега