Возеше 209 километри на час - Автомобил дивееше во Нови Пазар

Снимка од лудо возење низ Нови Пазар ги запрепасти сите.

Почетната брзина со која возачот се движел била недозволени 158 километри на час, за да отиде до дури 209 километри на час.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 20:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега