Возачот на автобусот на смртта пуштен на домашно лекување

Во болницата Осми Септември денеска директорот истакна дека возачот на автобусот кој беше хоспитализиран, е пуштен на домашно лекување.

Во стабилна состојба е пуштен на домашно лекување, понатаму преземаат службите на МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2019 - 11:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега