Возачите заглавија кај мостот Гоце Делчев - Избегнете ја гужвата во градот

Возачите и утрово „заглавија“ кај мостот Гоце Делчев среде центарот на Скопје.

Доклку имате можност, избегнете го потегот од крстосницата со булеварот Свети Климент Охридски до крстосницата со улицата Филип Втори Македонски, како и булеварот ВМРО од булеварот Партизански одреди до самиот мост.

ФОТО.Курир

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 08:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега