Воз разнесе автомобил: Возачот испаничен, сите го гледале што правел

Вистинска драма се одвивала утрово кај Парачин во Србија каде воз налетал на автомобил и го удрил.

Сведоците за српскиот Курир велат дека возачот во еден момент застанал со возилото, а кога се спуштила рампата се испаничил, пробал да го придвижи возилото, но не успеал.

Ја отворил вратата и во паника почнал да трча до пругата.

Возот удрил во возилото.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 10:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега